Leiding

Dagelijks bestuur

Het Dagelijks Bestuur is verantwoordelijk voor het financieel en algemeen beheer van de centrale.

Voorzitter: Koen De Mey, 02/549 07 61, koen.demey@acv-csc.be
Ondervoorzitter: Didier Smeyers, 02/549 08 01, didier.smeyers@acv-csc.be
Executief Secretaris: Annabel Cardoen, 02/549 07 67, annabel.cardoen@acv-csc.be

Algemeen Sectorverantwoordelijken: 
Stéphane Daussaint, 02/549 08 10, stephane.daussaint@acv-csc.be
emptyBen Coremans, 02/549 07 91, ben.coremans@acv-csc.be
emptyMarianne Lerouge, 02/549 08 06, marianne.lerouge@acv-csc.be
Roberto Parrillo, 02/545 69 77, roberto.parrillo@acv-csc.be
Luc Piens, 02/549 07 71, luc.piens@acv-csc.be
Jan Sannen, 02/545 69 76, jan.sannen@acv-csc.be

Politiek bestuur

Op het Politiek Bestuur is er zowel aandacht voor syndicale thema’s als beheersmatige thema’s. Vast op de agenda staat de politieke en syndicale actualiteit. De voorzitter brengt er verslag uit van de besprekingen op het ACV-bestuur en ook de vergadering Comité A en Comité overheidsbedrijven worden er besproken.

Voorzitter: Koen De Mey, 02/549 07 61, koen.demey@acv-csc.be
Ondervoorzitter: Didier Smeyers, 02/549 08 01, didier.smeyers@acv-csc.be
Executief Secretaris: Annabel Cardoen, 02/549 07 67, annabel.cardoen@acv-csc.be

Algemeen Sectorverantwoordelijken: 
Stéphane Daussaint, 02/549 08 10, stephane.daussaint@acv-csc.be
Kurt Callaerts, 02/549 07 94, kurt.callaerts@acv-csc.be
Michel Claes, 02/549 11 20, michel.claes@acv-csc.be
Ben Coremans, 02/549 07 91, ben.coremans@acv-csc.be
Myriam Dillen, 02/549 11 05, myriam.dillen@acv-csc.be
Didier Gilquin, 02/289 08 32, didier.gilquin@acv-csc.be
Luc Gouppy, 02/549 08 15, luc.gouppy@acv-csc.be 
Marianne Lerouge, 02/549 08 06, marianne.lerouge@acv-csc.be
Roberto Parrillo, 02/545 69 77, roberto.parrillo@acv-csc.be
Luc Piens, 02/549 07 71, luc.piens@acv-csc.be
Jan Sannen, 02/545 69 76, jan.sannen@acv-csc.be
Annick Boon, 02/549 07 82, annick.boon@acv-csc.be